Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Cafe Tadilat

Cafe Tadilat & Dekorasyon

Cafe tadilat hizmeti için bizi hemen arayarak ücretsiz keşif ile hizmetlerimizden hemen yararlanın

Günümüzde kafe ve restoranlar bir çoğumuzun çokça vakit geçirdiği, yeri geldiği sosyalleştiği yeri geldiği iş görüşmelerinin yapıldığı etkin mekanlar haline geldi. Cafe ve restoran işletmecileri artık bir mekan tasarımı oluştururken daha genel kitleye hitap edecek tasarımlar ve dekorasyon tercih etmektedir. Öyle ki cafe tadilat işlemine başlamadan önce iyi bir analiz oluşturarak kafenin postansiyel müşteri hacminin belirlenmesi gerekmektedir.

Ücretsiz Keşif

Cafe tadilat işlemleri başlamadan sizi ziyaret ederek keşif ve planlama yaparak aynı gün içerisinde projenizi fiyatlandıralım. Cafe tadilat için sizlere daha önce tamamladığımız projeleri inceleyebilirsiniz.  

 

Cafe Tadilat & Fiyatlandırma

Fiyatlandırma işlemi için iletişim sayfamızda bulunan formu doldurarak sizinle aynı gün iletişime geçelim. Alanında uzman mimarlarımız ile projenizi dinleyerek sizler için en uygun olan maliyette cafe tadilat işinizi projelendirelim.

İstanbul cafe ve restoran tadilat işlerimizde en ufak detaya kadar planlıyoruz cafenizde kullanılacak olan dekorasyon ve aksesuar ile bir bütün yakalayarak etkileyici ve karakter sahibi mekanlar oluşturalım. Tüm tadilat işlerimizi ücretsiz olarak gerçekleştireceğimiz keşif hizmetinden sonra birlikte oluşacak olan iş akışını planlayalım.

Cafe tadilat için bizimle iletişime geçin.

Cafe Dekorasyon

Cafe’de kullanılacak olan dekoratif ürünler en az tadilat işlemi kadar önemli bir konuma sahip olmalıdır, tadilat işlemi ile bir bütünlük yakalayarak İstanbul’un en gözde mekanına sahip olabilirsiniz. Fark yaratmak son derece önemli bir konudur etkilediğiniz her müşteri size yeni bir müşteri getirebileceği gibi mekanında çekilen ve müşterileriniz kendi hesaplarında sosyal medyada paylaşacağı her fotoğraf ile marka ve cafe değerinize güç katın.

Cafe dekorasyonu önemli bir konudur, öyle ki müşterilerinizin dikkatini çekerek onlara keyifli dakikalar yaşatacağı gibi akılda kalıcı bir etkide yaratmalıdır. Dekorasyon konusunda uzman mimarlarımız ve tasarımcılarımız sizleri en iyi şekilde yönlendirerek sizlere hayalinizde ki cafeyi sunma konusunda son derece kararlıdırlar.

 


Sosyal Medya Köşesi Oluşturun

Cafenizin bir köşesine fotoğraf köşesi veya sosyal medya köşesi oluşturarak etkili bir marka değeri oluşturun. Cafe müşterileri aldıkları hizmet esnasında veya servis bekledikleri sırada etkin bir şekilde sosyal medyayı kullandıkları gözden kaçmayacak bir durumdur siz cafe sahipleri bu durumu etkili bir yönde pozitif ivmelenmeye çevire bilirsiniz. Bu durum için cafe dekorasyonunda kullanılacak olan aksesuarlar veya duvarda bulunan ilgi çekici dekoratif öğe ile markanızı bütünleştirerek markanızı sosyal ağda hızlı bir şekilde yayılmasını sağlayabilirsiniz.