Telefon Hemen Ara
Whatsapp Whatsapp

Komple Banyo Tadilatı & Dekorasyon

Evet, “daha az daha fazladır” ve tasarımda kesinlikle geçerlidir. Ev genelinde sadelik ve aerodinamik tasarımlara yönelik bir eğilim olduğunu fark ettik. Mutfakta, bu bazen daha fazla alan, ışık ve nefes odası sağlamak için bazı bölgelerde üst dolapların çıkarılması anlamına gelir.

Boya renklerinde ve döşemede, özellikle evin ana seviyesinde, zemin yüzeyi ve boya renklerinin daha tutarlı olmasını ifade eder. Ayrıca daha az karmaşık kalıplama tercihini görüyoruz. Çoğu ev sahibi güzel taban kalıplama ve taç kalıplamayı sever, ancak daha temiz hatlar ve daha az sırtlar ve oluklar tercih edilir.

Hepinize sonsuz teşekkür ederim Cüneyt alan inşaat. İşimiz gününde ve tertemiz bitti ama hala cüneyt beyin yüzünü göremedik. Cevap; İstenilen imalat veya uygulamanın, toplam iş tutarından güncel maliyetleri eklenir veya çıkarılır.

Dekordelisi Mimarlık olarak, 30 yıldır ev tadilatı ve dekorasyon hizmetleri konusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kaliteli işçilik ve tecrübemiz ile sizi yılların getirdiği sorunlardan kalıcı olarak kurtarıyoruz. İstanbul Yapracık Toki konutlarında komple ev tadilat ve dekorasyon projemize başladık. Bittiğinde yine burada son halini inceleyebileceksiniz. Daha fazlası için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mutfak dolabını ve vestiyeri imal ederek montajlarını bitirdik. Antre ve mutfak tavanına asma tavan yaparak gergi tavan siparişimizi verdik. Gergi tavanlarda bittiği zaman muhteşem mutfak ve antre dekorasyonlarını da bu sayfamızda ayrı videolar halinde sizlerle paylaşacağız.

Komple dekorasyon yapım, bakım & tamir fiyatının keşiften sonra belirlenmesi doğru olacaktır. Tadilat işleri ve dekorasyon uzmanlık, eğitim gerektirir. Konusunda uzman kadromuz ve deneyimli ustalarımızla işlerimizi kaliteyle sunuyoruz. Zamanında teslim, uygun fiyat garantisi veriyoruz. Deneyimli personelimiz yerinde keşif yaptıktan sonra istediğiniz kalitede malzemeyle, istediğiniz bütçede tadilatınızı yapıyor.

A mobilya markası dışındaki ürünler için tadilat hizmetimiz yoktur. Tadilat işlemlerimizde kaliteli ürünler kullanmaktayız. Yapmış olduğumuz sözleşme içerisinde kullanılacak her malzeme ve markası yer almaktadır.

Kaç kere deneme me rağmen aynı sorunu yaşıyorum. İnşaat bölümüyle meşgul daha önce boya isi için hesap açmıştım, simdi tadilat ekliyorum ekleniyor ama sonradan sistem tarafından siliniyor.

Enflasyon yükseldiğinde Dolar ve Euro’nun fırladığında aldığım bir işin fiyat olarak kurtarmasından ziyade zarara soktuğu için müşterimin işini aldığım ücretin 20 bin zararına mal edip feshettim.

Banyo aktif olarak kullanılmaya başlandığında banyodaki şu olduğu gibi alt kata tavandan akmaya başladı. İş bitsinde nasıl olursa olsun mantığında olan İzmir’in tadilat ustaları.

S
W
#
#
4