Telefon Hemen Ara
Whatsapp Whatsapp

İstanbul Tadilat Komple Ev Villa Anahtar Teslim Fiyatları

Ölçülendirme ve fiyatlandırma da uzman personellerimiz ile hizmetlerimizi veriyoruz. Cevap; Dairemi en ucuz şekilde kaça tadilat yaptırabileceğiniz tamamen yaptıracağınız işler, imalatlar ve malzemelerle alakalıdır. Yapılacak ölçüler, metraj ve uygulmalar küçüldükçe maliyette buna paralel olarak düşecektir. Salon ve odalarda yapılı bulunan tüm parke zemin döşemeleri sökülecektir. 2 mm laminat altı şilte, 10’luk beyaz lake boya süpürgelik, (AGT – Çamsan marka) laminat parke yapılması. Laminatların renk ve modeli iş veren tarafından seçilerek onaylanacaktır.

Tecrübesiz kişiler bu tip bir durumda yine profesyonel yardım almaktan kaçınmamalıdır. Emlak ofislerinin yaptığı satışların dezavantajları olduğu gibi birçok avantajı da bulunmaktadır. Emlak ofislerinden satılık ilanlarının tercih edilmesinin önünde ki tek engel alınan aracılık ücretleri, depozito vb. Bu konular dışında satın alacağınız ev hakkında detaylı bilgilere ulaşmanız, olası sorunlarda başvurabileceğiniz aracı kurumsal bir firmanın olması gibi konular size büyük avantajlar da sağlayabilir.

Biz kendi bünyemizdeki ustalarla girip işi bitiriyoruz. Ayrıca ustalardan aldığınız fiyattan daha ucuza yapıyoruz bu işide. Bizlere her zaman ulaşmanın rahatlığı, firma olmamızın güvencesi de, müşterilerimize güven katıyor. Mutfak boruları ve gider borusunun yenilenmesinin ardından dekor açısından gerekli olan işlemler yapılmaya başlanır. Bunun için de fayans ve duvarların onarımı sağlanmaktadır.

Konut kredisi ödemeleri eşit taksitli olabileceği gibi farklı şekillerde de olabilir. Ödeme planınız oluşturulurken bankanın sunduğu farklı ödeme tiplerinden birini tercih edebilirsiniz. Standart kredi ödemenize devam ederken belli dönemlerde ekstra ödeme yapmanız anlamına gelir. Örneğin yılın belli dönemlerinde prim ya da çift maaş alıyorsanız konut kredisi ödeme planınızı ara ödemeli olarak yaptırabilirsiniz. Yeni bir eve taşınmak ya da uzun süredir aynı evde yaşıyor olmak tadilat ihtiyacına neden olabilir. Tüm bunların dışında evinizde bir değişime de ihtiyaç duyabilirsiniz.

S
W
#
#
4