Telefon Hemen Ara
Whatsapp Whatsapp

Hastane Tadilatı

Daha kapısından içeri girmeden konuklarını etkilemek, onlara en iyi deneyimi yaşatmak ister. Bir otel dekorasyonunda, konukların arzuladığı saygıyı sunmak, rahatlık ve huzur vaat etmek, hayranlık duygusunu aşılamak en önemli kriterdir.
Güç ve gösterişi, sıcak, çekici ve huzur veren bir tasarımla birleştirmek gerekir. Palmiye Koçak mimarları, otel projelerinde butik bir çalışmanın içine girer. Konuk profili ile empati kurar, çizgilerini ve tercihlerini bu hikayeden yola çıkarak yapar. Ortaya çıkan mucizenin altına imza atarken, konukların yüzündeki, o gizleyemedikleri mimiklerde ödüllerini alırlar.

Otel projelerinde estetik ve ergonomik detaylara hakim, sanatsal tasarım fikirlerinden keyif alan profesyonel mimarlarımız, beklentilerinizin ötesinde sonuçlara odaklanır. Palmiye Koçak Proje Takımı, otel projeleri için özel bir ekibe sahiptir.

Dünyanın birçok ülkesindeki projelerde, konuklarının hayranlığını gizleyemediği özel tasarım ve dekorasyon çalışmalarına imza atmış bu nitelikli ekiple tanışmak için hemen iletişime geçin.

S
W
#
#
4