Telefon Hemen Ara
Whatsapp Whatsapp

Eski Ev Tadilatı

Eski ev tadilatı öncesi aynı çatı altında yaşayan insanların ortak katılımı ile Eski evde yapılacak tadilat uygulamasının bir planı hazırlanmalıdır. Değiştirilmesi ya da onarılması gereken salon, mutfak, banyo, yatak odası ve Eski evin diğer bölümleri için ihtiyaç ve öncelik listesi oluşturulmalıdır. İhtiyaç ve öncelikler belirlendikten sonra Eski ev dekorasyonu uygulamasını yapacak firma ile bağlantıya geçilmeli, plan üzerinde ayrıntılı bir şekilde fikir alış verişi yapılmalıdır. Herhangi bir Eski evde mükemmel sonuçlar veren uygulamalar farklı bir Eski evde yetersiz kalabileceği için, kopya denilebilecek projelerden kaçınılmalı, Eski evinizin ihtiyacına göre bir tadilat projesi hazırlanmalıdır.

 

ESKİ EV TADİLATI KAÇ GÜN SÜRER

Eski ev tadilat süresi yapılacak uygulamaların ve uygulamada kullanılacak mobilya, dolap, duşakabin vb. malzemelerin imalat sürelerine, Eski evin boş ya da oturulan eşyalı bir Eski ev olmasına göre değişiklik gösterir. 3+1 ortalama büyüklükteki boş bir Eski evin komple tadilatı 20-25 gün arası sürmektedir. İçerisinde yaşanılan eşyalı bir Eski evin tadilat süresi de 30-35 gün arası sürebilmektedir.

 

ESKİ EV TADİLATI NASIL YAPILIR

Eski ev dekorasyon uygulamaları bir bütün olarak düşünülmeli, eğer mümkün ise tadilat uygulaması Eski evin her bölümünü kapsamalıdır. Komple tadilat yapılması mümkün olmayan durumlarda ise bir öncelik sırası hazırlanmalı, bakım onarım işleri zamana yayılarak diğer bölümler ile uyumlu bir şekilde tamamlanmalıdır.

Send Message