Telefon Hemen Ara
Whatsapp Whatsapp

Anahtar Teslim Villa Tadilat

anahtar teslim villa tadilat

Bugün size tadilat yaptığımız projelerimiz için kalem kalem maliyet planlaması açıklayacağız Fakat bu açıklamayı yapmadan önce şunu Üzerine basa basa belirtmek istiyoruz bu maliyetleri ama açıklamam da ki amaç bu durumda sizlerle müşterimizin bu işler’deki yaklaşık olarak maliyetlerini bilmektir.

Piyasadan fiyat alırken aklınıza aşağı yukarı bir rakam belirlersiniz ben bu belirlediğiniz duraklat rakama göre yapacağınız tadilat projesini başlangıcını verirsiniz bunun gibi durumlarda farklı farklı düşünceler olacağı gibi ve her bile tadilat işinin farklı ihtiyaçları olacağı için maliyet açısından da bir standart belirlemek zor olmaktadır.

Ancak anahtar teslim Villa Tadilat ve dekorasyon fiyatları için bir bütçe planlaması çıkartmak gerekirse yapılacak evi mutlaka uzmanlarımız tarafından etüdü yapılması gerekmektedir.

Maliyet ve bütçe analizi bu yapılacak olan etüt sonucunda belirlenir ek olarak yapılacak olan 3D projelendirme için ve maliyet açısından da sizlere kaba bir rakam çıkarttı bilmekteyiz Bu ve bunun gibi durumlarda siz değerli müşterimize daha net bir şekilde yardımcı olabilmemiz için Lütfen bize iletişim sayfasında bulunan bilgilerden ulaşınız.

Komple villa tadilatı için siz değerli müşterilerimizin adresinde yapacağımı ziyaret sonrasında kalem kalem yapılacak olan işin listesi çıkarılmaktadır bu işi için olan kullanılacak olan başlangıç orta veya yüksek seviyede kalitede olan malzemelere göre fiyat çalışması yapılmaktadır bu fiyat çalışması siz değerli müşterilerimizin bile tadilatında kullanacağım malzeme türü ne karar vermeniz gerekmektedir.

Çünkü her bile tadilat işlerinde kullanılacak olan malzeme farklılık göstermektedir Örnek vermek gerekirse binanızın dış cephe duvarlarını mermer mi veya Demir mi veya beton ve yapacağına karar vermelisiniz mermeri fiyatı ile betonun fiyatı bir olmayacağı gibi ferforje işlerinde fiyata maili olarak farklılık göstermektedir.

S
W
#
#
4